Ovocňák - 100% přírodní produkty z ovoce a zeleniny



Dodání zdarma

E-shop




Kontakt

TOKO AGRI a.s.
687 32 Rudice 36

Tel.: +420 724 626 133 (obchodní)
Tel.: +420 724 626 134 (výroba)
Tel.: +420 601 308 222 (fakturace)
E-mail: info@ovocnak.cz

Ovocňák je obchodní značka společnosti TOKO AGRI a.s.

Napište nám

té ypsilon em es el

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou (*).

Obchodní zastoupení

Česká republika
RegionNázevAdresaKontaktní osobaE-mailTelefonGPS
Brno a okolíObchodní zástupceMěšťanská, BrnoLuboš ChalupaChalupa@ovocnak.cz724638206-
Frýdek - Místek, Frýdlant nad OstravicíObchodní zástupce - skladNová Ves 111, Frýdlant nad OstravicíBlažek Pavelblazek@ovocnak.cz723 659 54349°34'21.493"N, 18°22'24.226"E
JeseníkAGRO A.R.W. s.r.o.Stará Červená VodaHeckelová Andrea, Bronislava Mrvovámrvova@agroarw.cz602 588 541, 724 248 97050°19'56.64"N, 17°11'52.02"E
Jižní ČechySklad, prodejna, fakturace pro jižní ČechyPrůmyslová 245, Boršov nad VltavouFilípková Editajih@ovocnak.cz724 626 19648°55'42.889"N, 14°26'56.426"E
Jižní Čechy (Lipensko, Vimpersko, Prachaticko, Krumlovsko, Kaplicko, Novohradsko, Třeboňsko, Jindřichohradecko, Dačicko, České Budějovice a okolí)Obchodní zástupcePrůmyslová 245, Boršov nad VltavouZdeněk Pelcpelc@ovocnak.cz724 626 19448°55'42.889"N, 14°26'56.426"E
MoravaPodniková prodejna, centrální sklad, e-shopRudice 36, Rudiceinfo@ovocnak.cz724 626 13349.0475022N, 17.7482294E
Morava - jižní a středníObchodní zástupceRudice 36, RudicePavel Knedlaknedla@ovocnak.cz724626142-
OstravaObchodní zástupce- sklad, e-shopOstravaTesárek Danieltesarek@ovocnak.cz777 127 11849°50'3.259"N, 18°11'11.734"E
Pardubický krajObchodní partnerPavlova 285, PardubiceRolc s.r.o.ovocnak@rolc.cz605 781 748, 46303411150°3'12.377"N, 15°45'20.116"E
PrahaDistribuční sklad, e-shopBystrá 761/10, Praha - Horní PočerniceKateřina Olšaníkovápraha@ovocnak.cz724 626 19350°6'53.243"N, 14°36'2.743"E
PrahaObchodní zástupceBystrá 761/10, PrahaMiroslav Rysrys@ovocnak.cz601 308 22550°6'53.243"N, 14°36'2.743"E
Praha a Mladá Boleslav, Litoměřice, Mělník, Nymburk, Kutná Hora, Kolín, Praha-východObchodní zástupceBystrá 761/10, PrahaOndřej Mejzlíkmejzlik@ovocnak.cz724 626 18450°6'53.243"N, 14°36'2.743"E
Severní Čechyobchodní partnerKrkonošská 590, TanvaldIng. Vladimír Mareksever@ovocnak.cz776 235 00450°44'15.5"N 15°18'27.1"E
Středočeský kraj - západní část, Plzeňský krajObchodní partnerNa Brance 52, Loděnice u BerounaTříška Elemír, Dirrová Karolínastred@ovocnak.cz608 235 02449°59'43.483"N, 14°9'26.103"E
Třebíčsko a okolí, Jihlavsko, HumpolecObchodní partnerKlučov 38, Lipník u HrotovicZatloukal Pavel - SPECI s.r.o.vysocina@ovocnak.cz777 890 01149°10'4.843"N, 15°56'4.736"E
Slovenská republika
RegionNázevAdresaKontaktní osobaE-mailTelefonGPS
Bratislava a okolíregionální zástupceStará Vajnorská 3022/37, BratislavaMichaela Bartovábratislava@ovocnak.sk+421 917 055 21248°11'26.7"N 17°10'55.6"E
Košický a Prešovskýregionální zastoupeníProf. Hlavača 5, SobrancePeter Mariňákvychod@ovocnak.sk+421 940 756 160-
Spiš (PP, KK, SL, LE, SN), Liptov (LM, RK), Orava (DK, NO, TS), Horehronie (BR), Gemer (RV, RA, RS), Novohrad (LC, PT)regionální zastoupeníAlžbetina 18, PopradRoderik Ledeckýstred@ovocnak.sk+421 905 350 88549°03'18.1"H, 20°17'39.8"E
Trenčianský, Trnavský a Nitranský krajObchodní zástupce, distribuční sklad SKBeckov 480, Beckov (areál PD)Jozef Golešényiinfo@ovocnak.sk+ 421 901 713 51948°47'0.024"N, 17°53'23.929"E