Ovocňák - 100% přírodní produkty z ovoce a zeleninyDodání zdarma

E-shop

Detoxikační balíček

#detoxsovocnakem

- obsahuje čtyři 3L balení moštů - červená řepa, mrkev, rakytník a černá jeřabina

- za zvýhodněnou cenu - 15 %

- rakytníkový čaj Z D A R M A

 

 

 

 

#DETOXSOVOCNAKEM

Pro detoxikační kůru je nejvhodnější období od 15.2. do 14.5 kdy podle čínské medicíny nastává období funkce jater a žlučníku. V naší kultuře je po staletí zakotveno jako období půstu, které vede k pročištění jater, tudíž se snažíme vyvarovat mastným, tučným, sladkým, mléčným jídlům a alkoholu. Pokud tohle pročištění zanedbáme, vystavujeme se negativním emocím spojených se špatnou funkcí jater (podrážděnost, zlost, vztek).
 
Fyzická nerovnováha: Alergie, kožní vyrážky, onemocnění a funkce jater, nechutenství, zvracení, bolesti hlavy ,potíže s předkláněním a zakláněním trupu, bolesti v kříži a hlavy, hučení v uších, rozostřené vidění, suchost očí, pocity plnosti v podžebří, zácpa, průjmy, poruchy trávení, svalové křeče v průběhu dráhy, onemocnění šlach, kloubů a vaziva. Obličej je suchý a má barvu prachu. Měkké, slabé, křehké nehty, vlasy bez lesku, snížená odolnost vůči nemocím.

Současně při půstu je dobré doplnit minerály, vitamíny pro posílení imunity a nastartování obnovovacího procesu. Zároveň nevědomě dojde k pročištění střev a vytvoření nové mikroflory, tím pádem odolnost vůči alergiím. 

 

Bag-in-Box 3l

745 Kč

Koupit

Detoxikační balíčekNapište nám Váš názor na tento produkt

gé há té é jedna

Všechny položky jsou povinné.