Ovocňák - 100% přírodní produkty z ovoce a zeleninyDodání zdarma

E-shop

01.03.2019Detox s Ovocňákem

Ve vzduchu je cítit, že zima pomalu odchází a nastupuje oblíbené jaro. A s ním i jarní detox. Účelem detoxu je očistit své tělo od všech škodlivin, které se v těle usadily během zimního období. Je třeba se vyhnout smaženým a tučným jídlům a naopak zařadit do jídelníčků co nejvíce ovocných a zeleninových šťáv a potravin bohatých na vlákninu. 

U nás v Ovocňáku jsme se do toho pustili všichni a chceme povzbudit i vás, abyste se k nám připojili. Proto jsme si pro vás na našem e-shopu připravili akční nabídku v podobě DETOXIKAČNÍHO BALÍČKU s 15% slevou, který obsahuje čtyři 3L balení moštů - mrkev, červená řepa, rakytník a černá jeřabina - každý druha na jeden týden. Pro ty, co mají zájem pouze o jedno balení moštu, budeme mít každý týden jeden z těchto druhů v akci s 15% slevou. 

A POZOR! Aby toho nebylo málo, ke každé objednávce detoxikačního balíčku vám bude zaslán rakytníkový čaj zcela ZDARMA!

Akce se bude konat od pondělí 4.3. do neděle 31.3.. Zapojte se do toho s námi na sociálních sítích pod hashtagem #detoxsovocnakem a na konci této výzvy vylosujeme nejlepší fotku, kterou odměníme obrovským balíčkem s výrobky Ovocňák. 

Fotogalerie

« Zpět