Ovocňák - 100% přírodní produkty z ovoce a zeleninyDodání zdarma

E-shop

15.05.2019Odměňujeme své zákazníky!

Ahoj Ovocňáčci, dlouho tady nebyla žádná akce, co? :-) Abyste věděli, jak moc si vás všech vážíme, chceme vás něčím doměnit. Ve spolupráci s kosmetickou značkou Natura Sibera jsme si pro vás připravili akci, kdy při nákupu na našem e-shopu nad 1199,- dostanete dárek ZDARMA! A o jaký dárek se jedná? Pomalu se blíží léto, a proto byla jasná volba cestovní sada a s rakytníkem proto, že sami máme výrobky z rakytníku, takže je to taková naše srdcovka. 

Sada je ideální pro cestování, se kterou můžete bezpečně létat v letadlech, přitom nezabere mnoho místa v zavazadlech. Má vše, co potřebujete – šampón, balzám na vlasy, sprchový gel a dokonce i tělové mléko. Všechny produkty jsou v pohodlných, roztomilých lahvičkách 50ml. Budete chtít je mít vždy s sebou. Můžete je snadno vzít do fitcentra nebo na konec světa. Pokochejte se užitkem a jedinečnou vůní altajského rakytníku, ať jste kdekoliv.
 

 

 

 

Sada obsahuje:
Rakytníkový šampón pro poškozené vlasy
Rakytníkový balzám pro oslabené a poškozené vlasy
Rakytníkový sprchový gel
Rakytníkové tělové mléko

 

Všechny produkty pro péči o vlasy a tělo obsahují vysoce kvalitní rakytníkový olej, organické složky, jakož i účinné látky, které běžně obsahují profesionální výrobky pro péči o vlasy od nejmodernějších a nejúspěšnějších výrobců, a pomáhají k dosažení lepších a reálných výsledků. To je to, čím vyniká nová řada kosmetiky Natura Siberica.

 

« Zpět