Kisseláč Švestka 330ml

59 Kč –17 %
proud 330 72dpi kiss svestka
59 Kč –17 % 49 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení: 

  • voda,
  • ječný slad,
  • pšeničný slad,
  • švestkové pyré z Beckova (8 %),
  • chmelové výrobky  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o limitovanou letní specialitu.

Kisseláč je po všech stránkách lehké pivo stylu Berliner Weisse. Vůně je svěží s nádechem po švestkách nebo po švestkových povidlech. Po napití je patrná příjemná kyselost, která nezkřiví tvář, ale naopak nechá vyniknout jemný kyselý charakter i sladový základ.

Spojili jsme se s moc zajímavým pivovarem a výsledkem spolupráce je pivo, které je šťavnaté a ovocné jako Ovocňák sám. Na jeho výrobu totiž pivovar Proud použil kromě chmelu a sladu naše švestkové pyré z loňských slaďoučkých švestek z farmy Beckov.

Ovocňák není jen pro dětí, ale i dospělí si na něm pochutnají ;)

O pivovaru Proud

Experimentální pivovar Proud, který sídlí v bývalé elektrárně v areálu Plzeňského Prazdroje, uvařil první várku 29. 9. 2020. Ve stálé nabídce pivovaru Proud je nyní TheMže – English Pale Ale 10, Ventill – ležák 11, Soutock – žitná IPA 13, Cotel – Stout 14 a nealkoholické pivo Proovan. Pivovar připravuje různé sezónní speciály, ve spolupráci s dalšími zajímavými partnery experimentuje v rámci limitovaných edic nebo řady barrel-aged, tedy piv stařených v dubových sudech po whisky či víně. Mnohá z těchto piv si již získala nejen četné fanoušky, ale také uznání odborných porot na českých i mezinárodních pivních soutěžích. Pivovar počítá s roční produkcí v řádu několika tisíc hektolitrů piv v sudech a skleněných lahvích. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 0.64 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: