Ovocňák - 100% přírodní produkty z ovoce a zeleninyJak to začalo?

Myšlenka vyrábět čistý ovocný mošt se v naší rodině zrodila už v roce 2011. Chtěli jsme českým spotřebitelům nabídnout kvalitní český produkt, který nám v té době na trhu chyběl. A proč zrovna mošt? U nás v podhůří Bílých Karpat, na jejichž jižních svazích se daří hlavně ovocným stromům a vinné révě, nebylo potřeba inspiraci hledat dlouho.

Kde vyrábíme?


Mošty, pyré a další produkty vyrábíme pod značkou Ovocňák v moštárně v Rudicích a od roku 2019 i v Beckově.

Naše suroviny


Vyrábíme převážně z vlastních surovin a z plodů od sadařů z oblasti Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, malou část bereme od o něco vzdálenějších moravských pěstitelů. Většinu ovoce pěstujeme ve vlastních sadech, které jsme založili v roce 2013 a na kvalitu surovin tak nejen dohlížíme, ale i si ji sami určujeme.

Každého kousku ovoce si vážíme a staráme se o něj tak, aby co nejméně přišlo nazmar. Jablka skladujeme bez přístupu vzduchu. Díky tomu zůstanou dlouho čerstvá a šťavnatá, a my tak umíme mošty dodávat celoročně. Měkké ovoce, které nestihneme zpracovat, zamrazíme a postupně zpracováváme až do další sezóny. A výlisky z jablek využíváme jako krmivo pro hospodářská zvířata.

Chcete vidět, jak vyrábíme naše produkty? Podívejte se na naše video!


Za kvalitu ručíme. Tomáš, Matěj a Tomáš Kořínkovi
 

Za kvalitu si prostě ručíme! Tomáš a Tomáš Kořínkovi