Ocenění

2022Mama volba

Získali jsme ocenění Mama volba 2022.

2020Mama volba

Získali jsme ocenění Mama volba 2020.

2019 Testováno na dětech - 100% ovocné plátky - 91 %

Ladyhawke: "Ovocné plátky doporučuji jako zdravou alternativu, když máte chuť na sladké, pro děti fajn svačinka;) Ale pozor, jeden plátek nikdy nestačí, jsou silně návykové;D."

markytinka: "Jsem velmi ráda, že jsem mohla touto cestou objevit skvělou variantu svačinky, která se vejde do batůžku či kabelky. Ovocné plátky jsou pro děti velmi atraktivní, chutné a já jsem ráda z čisté složení. Rozhodně doporučuji vyzkoušet, sama si nakoupím zásobu na dovolenou a výlety."

LucieTuli: "Ja osobne byla mile prekvapena, ze v platcich neni pridany cukr a presto jsou tak dobre. S detmi jsem je bravala jako svacinky na cesty, a protoze jezdime casto s karavanen a travime tak hodne casu v prirode,tyto ovocne svacinky se brzy snedly :-) Petileta dcera si ovocne platky oblibila a temer rok a pul stary syn trosku bojoval s jejich pokousanim, ponevadz jsou pro takto male dite tuzsi. Nicmene slozeni, chut, vzhled i konzistence za me vyborne. Jedine,co mi trosku vadilo, bylo ulepeni od oddelovani jednotlivych platku od sebe. Ale jako mama, ktere nebi lhostejne, co jeji deti ji, bych tyto platky doporucila a kupovala :-). "

SlavistkaLucka: "Super zdravá mlska pro děti, bez zbytečných přísad. Akorát balení, které syn sní najednou a neválí se nikde otevřené. Recyklovatelný obal. Praktické na cesty, u nás velmi oblíbené."

hanulii: "Ovocne platky od Ovocnaku jsou diky svemu pratickemu baleni idealni svacinkou na vylet, na cestovani i do skoly. Pro deti je to prijemne zpestreni, dobrutka, na které si pochutnaji a ja zase vim, ze jim davam kvalitni vyrobek s vybornym slozenim, bez pridaneho cukru, bez konzervantu a zahustovadel - spokojenost je na obou stranach. Ovocne platky chutnaji a voni opravdu po ovoci, jsou prijemne mekke, takze je zvladaji dobre i male deti. Na vyber z mnoha prichuti, myslim, ze si vybere kazdy. Nam chutnaji vsechny :)."

meggule: "Ovocné plátky jsou velmi milým překvapením, které si v naší rodině našlo své místo. Skvělé složení produktu jde ruku v ruce s výbornou chutí a praktičností balení, a je tak ideální svačinkou, či náhradou za pamlsky. Ovocňák je pro nás "dobrůtka sbalená na cesty a výlety" :-)."

Slimonka: "Plátky mým dvěma dětem moc chutnaly. Prostřední syn je dost vybíravý a nechce skoro jíst ovoce. Plátky snědl, ale až tak nadšený z toho nebyl. Nejmladší by je nejradši snědl všechny sám, jak mu chutnaly :-) Ale je to možná i tím, že je nenechávám jíst moc cukrovinek, tak to ten nejmladší bral jako sladkost :-) Venkovní balení je pěkně udělané a je jednoduché se dostat dovnitř, ale vnitřní balení je trochu složité otevřít. Celkově hodnotím kladně - vyhovuje mi složení výrobku - je to čisté ovoce. Doma vyznáváme rostlinnou stravu, tak se nám Ovocňáky hodí :-)."

nastenka150: "Ovocné plátky hodnotím velmi dobře. Hned po otevření dvouletý syn jich snědl 3 balení, a možná by si dal i další...:)) Je to skvělá a zdravá svačinka na cesty, když se vybalí z papíru, zaberou hodně málo místa. Akorát si přibalte i vlhčené ubrousky, dítě když je bude jist samo, bude dost ulepené. Jinak je skvělý, že jsou ze 100% ovocné bez žádných přídavků."

2017 Dostalo se nám vysoké cti v testování maminek a čtenářek portálu bety.cz a to 96%!

V průběhu měsíce září, probíhalo testování našich moštů a pyré Ovocňák, čtenářami a maminkami portálu Bety.cz.

Velice nás těší, že jsem získali úctyhodných 96% a oveření od 71 testujících! Znamená to, že jdeme tou správnou cestou a je to pro nás také samozřejmě závazek naše zákazníky a milovníky Ovocňáku ani v budoucnu nezklamat!

Celý článek si můžete přečíst na www.bety.cz

Pro zajímavost přidáváme pár hodnocení:

bfajn - Doporucuji. Vse jsme s detmi ochutnali hned po ceste z posty. Dzusiky jsou nejlepsi co jsme kdy pili. Vyborna chut a prakticke baleni. A take moc hezky obal. Rozhodne koupime na pristi turistiku do batuzku.

Frana - Super, super, super. Chuť výborná, balení je lákavé a pro rodiče i praktické. Všechny chutnali skvěle. Pro mě bylo fajn, že mošty měli tak skvělé balení a uzávěr. Prostě máme zase něco nového vyzkoušené a budeme určitě kupovat. Ještě jednou díky za možnost testovat.

Maminahelenka - Jsem ráda, že jsme mohli otestovat, protože přiznávám, že jsem o značce Ovocňák slyšela poprvé. A z reakcí mých dětí určitě ne naposledy:-) Za sebe musím vyzdvihnout, že neobsahuje žádnou chemii nebo spoustu cukru jako jiné šťávy a pyré jiných značek. Dětem chutnají i bez přislazení. Co jsem stihla ochutnat, tak skvělý je mošt s hruškou. Dětem vlastně chutnalo všechno. Nejsem sice úplný příznivce plastů, ale zase uzavírání a balení je praktické pro děti, nic se nevyleje a hlavně to nemusejí pít najednou.

Ještě jednou díky všem! Nepolevíme!

2017 Ovocňák 250ml získal ocenění za obal save food

Ovocňák získal speciální ocenění SYBA Save Food pro rok 2017. Konkrétně se jedná o 250ml balení s inovačními prvky pro ochranu a proti plýtvání potravin.Tento flexibilní obal je opatřen uzávěrem s membránou proti rozlití, která je umístěna v hrdle sáčku.

2016 Pyré získalo ocenění perla zlínska

Pyré Jablko-hruška vyhrálo ocenění Perla Zlínska pro rok 2016.

2016 Pyré certifikováno jako dětský příkrm od ukončeného 5.měsíce

Jelikož jsme si kvalitou našich výrobků zcela jisti, rozhodli jsme se, že zkusíme certifikovat naše pyré jako dětský příkrm. Tedy jako potravu pro děti menší 3 let a pediatrická společnost nám udělil certifikát, že naše pyré je vhodné pro děti od ukončeného 5.měsíce. Týká se to těchto produktů:


2016 Testováno na dětech - pyré a mošty - 94 %

 

2016 První ocenění pro produktovou řadu pyré - zlatý klas

Na veletrhu Země Živitelka, byl finalistou v sekci potravin vyhlášen Ovocňák pyré Jablko-Malina. Zopakoval se tak náš triumf z minulého roku kde jsme soutěili s pyré Jablko-Hruška a dosáhli stejného ocenění!

Z přihlášených výrobků bylo vidět, že komise bude mít co dělat vybrat ten nejlepší a jsme nesmírně rádi, že jsme to byli právě my.

2015 Recertifikovali jsme ocenění klasa pro mošty i pyré

Všechny produkty ovocňáku jsou držitelem ocenění kvality iKLASA a každé 3 roky musí všechny projít re-certifikací. To se v tomto roce opět podařilo a vyhověli jsme jak všem kvalitativním tak senzorickým požadavkům.

2014 Bezový květ - dětská chuťovka 2014

Mošt Jablko-bezový květ si získal dětskou porotu a získal ocenění Dětská chuťovka 2014.

2014 Ovocňák získal zlatý klas s kytičkou

Ocenění Zlatý klas a Zlatý klas s kytičkou je nedílnou součástí mezinárodní výstavy Země živitelka, která se koná každoročně na výstavišti v Českých Budějovicích na konci měsíce srpna. Tato soutěž o nejlepší vystavený exponát probíhá pod odbornou garancí Ministerstva zemědělství ČR.

Každý exponát, který je přihlášen do této soutěže, je hodnocen odbornou komisí, srovnáván s konkurenční českou i zahraniční produkcí a vstoupí do povědomí odborné veřejnosti i médií. Soutěž "Zlatý klas" se stala za dobu své existence prestižní záležitostí a proto jsme velice hrdí na to, že na již 41.ročníku výstavy Země živitelka přihlášené pyré Ovocňák jablko-hruška obstálo mezi ostatními konkurenty a porotu si získalo nejen svojí chutí a výjimečností, ale i ekologickým postojem v rámci životního prostředí a získalo tak "Zlatý klas s kytičkou".

2013 Rakytník získal českou chuťovku

V tomto roce jsme získali ocenění Česká chuťovka pro mošt Jablko-Rakytník, který byl mezi nápoji vyhodnocen jako nejlepší!

2012 Klasa - konečně doma!

Letos jsme přihlásili prvních 9 druhů moštu a všem bylo udělo ocenění KLASA, pro jejich vyjímečnou kvalitu! V tomto nepolevíme a budeme bojovat dále! Slavnostní předání proběhlo na veletrhu Země Živitelka v Českých Budějovicích.

2012 Regionální potravina

Regionální potravina je nejprestižnějším oceněním naší práce! Uděluje se jednou za rok a musíte být nejlepší mezi všemi exponáty ve své kategorii.

My toto ocenění získali pro mošt Jablko-Černý rybíz a slavnostně jsme jej převzali na Dožínkách v městě Kroměříži.

2012 Naše mošty byly vyhlášeny perlou zlínska

Perla Zlínska je ocenění udělované hejtmanem Zlínského kraje. Ovocňák byl vybrán jako nejlepší v kategorii nápojů!

2012 CERTIFIKOVALI JSME HACCP

Mít zpracovanou analýzu kritických bodů je dnes povinností každého výrobce. My jsme však pokročili dále a certifikovali jsme naši výrobu u akreditované laboratoře, která se tak stala naším mentorem a dozorovým orgánem v oblasti kvality a jejího sledování.