Ovocňák - 100% přírodní produkty z ovoce a zeleninyDodání zdarma

E-shop

Získali jsme ocenění

2017

Dostalo se nám vysoké cti v testování maminek a čtenářek portálu Bety.cz a to 96%!!

Dostalo se nám vysoké cti v testování maminek a čtenářek portálu Bety.cz a to 96%!!

V průběhu měsíce září, probíhalo testování našich moštů a pyré Ovocňák, čtenářami a maminkami portálu Bety.cz.

Velice nás těší, že jsem získali úctyhodných 96% a oveření od 71 testujících! Znamená to, že jdeme tou správnou cestou a je to pro nás také samozřejmě závazek naše zákazníky a milovníky Ovocňáku ani v budoucnu nezklamat!

Celý článek si můžete přečíst  >>> ZDE <<<

Pro zajímavost přidáváme pár hodnocení:

bfajn - Doporucuji. Vse jsme s detmi ochutnali hned po ceste z posty. Dzusiky jsou nejlepsi co jsme kdy pili. Vyborna chut a prakticke baleni. A take moc hezky obal. Rozhodne koupime na pristi turistiku do batuzku.

Frana - Super, super, super. Chuť výborná, balení je lákavé a pro rodiče i praktické. Všechny chutnali skvěle. Pro mě bylo fajn, že mošty měli tak skvělé balení a uzávěr. Prostě máme zase něco nového vyzkoušené a budeme určitě kupovat. Ještě jednou díky za možnost testovat.

Maminahelenka - Jsem ráda, že jsme mohli otestovat, protože přiznávám, že jsem o značce Ovocňák slyšela poprvé. A z reakcí mých dětí určitě ne naposledy:-) Za sebe musím vyzdvihnout, že neobsahuje žádnou chemii nebo spoustu cukru jako jiné šťávy a pyré jiných značek. Dětem chutnají i bez přislazení. Co jsem stihla ochutnat, tak skvělý je mošt s hruškou. Dětem vlastně chutnalo všechno. Nejsem sice úplný příznivce plastů, ale zase uzavírání a balení je praktické pro děti, nic se nevyleje a hlavně to nemusejí pít najednou.

Ještě jednou díky všem! Nepolevíme!

Ovocňák 250ml získal ocenění za obal Save Food

Ovocňák 250ml získal ocenění za obal Save Food

Ovocňák získal speciální ocenění SYBA Save Food pro rok 2017. Konkrétně se jedná o 250ml balení s inovačními prvky pro ochranu a proti plýtvání potravin.Tento flexibilní obal je opatřen uzávěrem s membránou proti rozlití, která je umístěna v hrdle sáčku.

2016

Pyré získalo ocenění Perla Zlínska

Pyré získalo ocenění Perla Zlínska

Pyré Jablko-hruška vyhrálo ocenění Perla Zlínska pro rok 2016.

Pyré certifikováno jako dětský příkrm od ukončeného 5.měsíce

Pyré certifikováno jako dětský příkrm od ukončeného 5.měsíce

Jelikož jsme si kvalitou našich výrobků zcela jisti, rozhodli jsme se, že zkusíme certifikovat naše pyré jako dětský příkrm. Tedy jako potravu pro děti menší 3 let a pediatrická společnost nám udělil certifikát, že naše pyré je vhodné pro děti od ukončeného 5.měsíce. Týká se to těchto produktů:

2015

První ocenění pro produktovou řadu pyré - Zlatý Klas

První ocenění pro produktovou řadu pyré - Zlatý Klas

Na veletrhu Země Živitelka, byl finalistou v sekci potravin vyhlášen Ovocňák pyré Jablko-Malina. Zopakoval se tak náš triumf z minulého roku kde jsme soutěili s pyré Jablko-Hruška a dosáhli stejného ocenění!

Z přihlášených výrobků bylo vidět, že komise bude mít co dělat vybrat ten nejlepší a jsme nesmírně rádi, že jsme to byli právě my.

Recertifikovali jsme ocenění KLASA pro mošty i pyré

Recertifikovali jsme ocenění KLASA pro mošty i pyré

Všechny produkty ovocňáku jsou držitelem ocenění kvality iKLASA a každé 3 roky musí všechny projít re-certifikací. To se v tomto roce opět podařilo a vyhověli jsme jak všem kvalitativním tak senzorickým požadavkům.

2014

Bezový květ - Dětská chuťovka 2014

Bezový květ - Dětská chuťovka 2014

Mošt Jablko-bezový květ si získal dětskou porotu a získal ocenění Dětská chuťovka 2014.

Ovocňák získal Zlatý klas s kytičkou

Ovocňák získal Zlatý klas s kytičkou

Ocenění Zlatý klas a Zlatý klas s kytičkou je nedílnou součástí mezinárodní výstavy Země živitelka, která se koná každoročně na výstavišti v Českých Budějovicích na konci měsíce srpna. Tato soutěž o nejlepší vystavený exponát probíhá pod odbornou garancí Ministerstva zemědělství ČR.

Každý exponát, který je přihlášen do této soutěže, je hodnocen odbornou komisí, srovnáván s konkurenční českou i zahraniční produkcí a vstoupí do povědomí odborné veřejnosti i médií. Soutěž "Zlatý klas" se stala za dobu své existence prestižní záležitostí a proto jsme velice hrdí na to, že na již 41.ročníku výstavy Země živitelka přihlášené pyré Ovocňák jablko-hruška obstálo mezi ostatními konkurenty a porotu si získalo nejen svojí chutí a výjimečností, ale i ekologickým postojem v rámci životního prostředí a získalo tak "Zlatý klas s kytičkou".

2013

Rakytník získal Českou chuťovku

Rakytník získal Českou chuťovku

V tomto roce jsme získali ocenění Česká chuťovka pro mošt Jablko-Rakytník, který byl mezi nápoji vyhodnocen jako nejlepší!

2012

KLASA - konečně doma!

KLASA - konečně doma!

Letos jsme přihlásili prvních 9 druhů moštu a všem bylo udělo ocenění KLASA, pro jejich vyjímečnou kvalitu! V tomto nepolevíme a budeme bojovat dále! Slavnostní předání proběhlo na veletrhu Země Živitelka v Českých Budějovicích.

Regionální potravina

Regionální potravina

Regionální potravina je nejprestižnějším oceněním naší práce! Uděluje se jednou za rok a musíte být nejlepší mezi všemi exponáty ve své kategorii.

My toto ocenění získali pro mošt Jablko-Černý rybíz a slavnostně jsme jej převzali na Dožínkách v městě Kroměříži.

Naše mošty byly vyhlášeny Perlou Zlínska

Naše mošty byly vyhlášeny Perlou Zlínska

Perla Zlínska je ocenění udělované hejtmanem Zlínského kraje. Ovocňák byl vybrán jako nejlepší v kategorii nápojů!

Certifikovali jsme HACCP

Certifikovali jsme HACCP

Mít zpracovanou analýzu kritických bodů je dnes povinností každého výrobce. My jsme však pokročili dále a certifikovali jsme naši výrobu u akreditované laboratoře, která se tak stala naším mentorem a dozorovým orgánem v oblasti kvality a jejího sledování.