Bronzové ovocné plátky a volba poroty - MAMAvolba 2020

mamavolba

Bronzové Ovocňákovy plátky a volba poroty

Naše plátky jsou bronzové a u poroty zlaté! Tedy podle volby maminek v hlasování o nejlepších produktech pro děti a rodiče MAMAvolba. O přízeň maminek jsme bojovali v kategorii Výživa - svačinky a mlsání. 

Mamavolba je spotřebitelská anketa, kde rozhodují rodiče o nejoblíbenějších výrobcích pro rodiče a děti. A takové soutěže máme v Ovocňáku nejraději, protože naše produkty vyrábíme právě pro rodiče a děti a ocenění od nich nás nejvíce těší. Jsme rádi, že maminky ocenily náš přístup k výživě - jen 100% přírodní složení, žádné chemické zlepšováky a všechno 100% české (a slovenské)!

A děkujeme i porotě, protože Ovocňákův mošt hroznové víno a jablka a Ovocňákovy plátky se staly volbou poroty ve svých kategoriích! 

Kromě svačinek, kde jsme získali medaili, se soutěžilo ve 22 dalších kategoriích, zúčastnilo se 181 produktů a značek a celkem rodiče rozdali přes 50 000 hlasů. O to nadšenější jsme, že si v takovém zástupu kvalitních soupeřů maminky našly právě nás a daly nám svůj hlas. Děkujeme! 

Pokud by vás zajímalo, v jakých kategoriích se hlasovalo a kdo jsou vítězové, koukněte na vyhlášení na stránku www.mamavolba.cz.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení