MAMAvolba : Naše plátky jsou zlatou volbou maminek

Výsledky MAMAvolba 2022: Naše plátky jsou zlatou volbou maminek

 

36547 hlasů přišlo do soutěže MAMA volba. V ní  maminky vybírají své nejoblíbenější materřské produkty, hračky, dětskou kosmetiku a další produkty péče o děti i o maminky samotné. A také nejlepší dětská jídla a pochoutky. A právě v této kategorii se umístily naše plátky, a to na prvním místě!

Za Ovocňák soutěžila celá naše řada Ovocných plátků a jak si můžete přečíst v hodnocení, tak Ovocňák obsadil první příčku díky 100 % podílu ovoce, které jen tak nějaká svačinka netroufne.

Mamavolba je spotřebitelská anketa, kde rozhodují rodiče o nejoblíbenějších výrobcích pro rodiče a děti. A takové soutěže máme v Ovocňáku nejraději, protože naše produkty vyrábíme právě pro rodiče a děti a ocenění od nich nás nejvíce těší. Jsme rádi, že maminky ocenily náš přístup k výživě - jen 100% přírodní složení, žádné chemické zlepšováky a všechno 100% české (a slovenské)!

Výsledky celé soutěže si můžete prohlédnout zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení