Poslední dárky, které se budou hodit úplně každému

Doufáme, že už máte všechny hlavní dárky a pomalu si konečně začínáte užívat atmosféru Vánoc a klidu. Jenže máte určitě všechny? Nezapomněli jste třeba na manželovu babičku, kolegyni z práce, která Vám každý rok něco dá.. Nebo co ta návštěva, které jste řekli, ať hlavně nic nenosí…

Co mít v záloze jeden, dva dárky pro případ, že by prostě nějaký chyběl? Ale chce to něco univerzálního, co přijde vhod každému bez ohledu na věk nebo pohlaví. A ty přesně máme!

Máme totiž  dvě krásné rakytníkové sady, které nemusíte balit a podle našich zkušeností chutnají úplně každému. A navíc jsou nabité vitamínem C, takže věnujete zdraví a to potřebujeme teď úplně všichni!

S plecháčkem

První sada obsahuje rakytníkový sirup a čaj a na rozdíl od ostatních vánočních lákadel v ní nenajdete ani zrnko přidaného cukru. My totiž sladíme pouze ovocem! Přesněji jablečnou šťávou. Čaj i sirup si může obdarovaný navíc vypít z krásného retro plecháčku, který se v kuchyni hodí vždycky.

Rakytník na tři způsoby

Českou superpotravinu nacpanou vitamínem C si v této sadě obdarovaný užije hned ve třech skupenstvích:

  • v šálku tekutý díky rakytníkovému sirupu
  • sypký v čajové konvici, protože v sadě najde rakytníkový čaj
  • a mazaný, nebo spíš mazací rakytník v podobě džemu, kde jsme osvěžíli a osladili jahodami

Nebude se hodit jen tak, kdyby náhodou? Abyste předešli té trapné situaci, kdy on pro Vás má a Vy pro něj ne?:-)

Když objednáte do 20.12. ještě Vám sady stihneme doručit! Případně je můžete koupit až do vyprodání zásob i u našich partnerů ve Sklizeno a x dalších...

A na závěr tajný tip. Pokud doma na Ovocňáku ujíždí Vaše děti, tak nezapomeňte, že jim nově můžete koupit i Ovocňákovu stavebnici! Můžete s ní doplnit domácí sbírku víček nebo ji odstartovat. Z první postaví třeba plameňáka a z druhé vrtulník, anebo něco úplně jiného, protože stejně jako Lego,ani Ovovíčka fantazii meze nekladou!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení