Velikonoční zajíček od Ovocňáku je sladký a hravý zároveň

Velikonoční zajíček od Ovocňáku je sladký a hravý zároveň

Velikonoční nadílka se blíží a s ní všude spousty čokoládových a cukrových lákadel. Asi se to úplně bez nich neobejde, protože pořád máme babičky, tetičky a další příbuzné, kteří budou tvrdit, že je to přece jen jednou za rok a že trocha cukru ještě nikomu neublížila, ale co alespoň tu domácí nadílku udělat lákavou pro děti a přitom bez cukru? V naší nabídce přibyly dvě velikonoční speciality - jedna hravá a druhá překvapivá. Ani jedna neobsahuje zrnko přidaného cukru, obě přitom děti rády smlsnou!

 

Že jídlo není hračka? Omyl!

Ve velikonoční nabídce u nás najdete tentokrát dárkový balíček se stavebnicí! Samozřejmě máme na mysli z Ovovíček, která jinak zdobí naše kapsičky pyré a moštů. Tentokrát jsme je namíchali tak, aby z nich šel postavit bezvadný velikonoční zajíček a přidali jsme do dárkové sady i návod na jeho postavení. Ale tušíme, že Ovovíček už doma máte spoustu, tak můžete tahle přidat ke své stávající stavební sbírce a postavit zajíčka mnohem většího a lepšího. A nebo něco úplně jiného. A třeba si zasoutěžit v naší hře s Ovovíčky!

Kromě stavebnice ale samozřejmě najdou koledníci ještě něco dobrého. Tentokrát jsme vybrali hruškovo-jablečný mošt a k němu naše nejoblíbenější jahodové pyré. A na něm je samozřejmě také Ovovíčko…Sladká laskomina, kterou budete dětem dávat rádi

A i druhá Ovocňákova velikonoční specialita děti potěší a rodiče nebudou mít černé svědomí, že dětem dávají bonbony. 50g bonbon je totiž vyrobený z více než 300 g toho nejlepšího ovoce z českých sadů, které dodá tělu vitamíny a energii a je bez zbytečných konzervantů a barviv.  Tahle velikonoční nadílka je určena pro malé i velké, především ale pro všechny, kdo pro děti hledají zdravé mlsání. 

 

Ve všech ovocných plátcích, které v bonbonovém balení najdete, hraje hlavní roli jablko. To je doplněno pokaždé jiným ovocem, takže velikonoční nadílka skrývá dohromady pět různých dobrodružství s lahodnými chutěmi českého ovoce. V balení nechybí oblíbená kombinace jablko a hruška, černý rybíz, malina, meruňka nebo jahoda. 

 

Mňamka na každý den

Ale to zdaleka není vše, co se do velikonoční koledy hodí.

Samozřejmě můžete sáhnout i po našich tradičních plátcích, kterých máme 8 druhů a padnou báječně do dětské ručičky, aktovky i svačinového boxu. A složení mají stejně neodolatelné jako bonbon - 100 % ovoce a nic víc!

 

A stejně dobře budou fungovat třeba 120g kapsičky našich pyré, které zasytí a navíc doplní tekutiny s chutí.

 

A proč jsou naše produkty zdravou svačinkou, kterou přitom děti budu brát za sladkou odměnu? Jsou vyrobeny z čistého ovoce, které zpracováváme při nízkých teplotách, aby si zachovalo co nejvíce chuti i vitamínů. Ačkoliv neobsahují žádný přidaný cukr, díky přirozenému obsahu fruktózy jsou sladké dost, takže jsou skvělou záchranou, když přijde mlsná. A protože ovoce, které používáme, je z českých a slovenských sadů a nemusí k nám cestovat přes půl světa, sklízí se na vrcholu zralosti, a je tak vůbec nejsladší možné. S prvním kousnutím nebo napitím se můžete těšit na překvapení z opravdové ovocné chuti, jakou v supermarketech nenajdete.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení