Vítězkou soutěže s Ovovíčky je budoucí hokejová reprezentantka!

 

A na svou reprezentační kariéru se bude s celým svým podpůrným týmem chystat v Luhačovicích!

 

Co to plácáme? Ale to jen vyhlašujeme vítěze právě skončeného kola naší velké soutěže s Ovovíčky! Tentokrát se soutěžilo na téma zimní radovánky a z desítek přihlášených výtvorů nás nejvíce zaujala hokejistka s výbavou z Ovovíček! Díky tomu, že svou fantazii spojila s naším národním sportem, získává od nás zlatou medaili a s ní i slíbenou cenu - víkendový pobyt pro celou rodinu v penzionu v Luhačovicích.

 

Druhé a třetí místo pak bylo velmi těsné. V souboji sněhuláků vyhrál ten větší, kde autor zapojil kromě Ovovíček i opravdový sníh, a vytvořil tak sněhuláka královského. Nebo to na hlavě nemá korunu ale klobouk? Záleží na vaší interpretaci. Ale boty jsou jasné střevíce!

Tenhle sněhulák si z naší soutěže odnáší za druhé místo freestyle koloběžku a budeme doufat, že ji půjčí jeho autorovi!

 

A jak už jsme prozradili, tak i na třetím místě se umístil sněhulák, tentokrát 100% ovovíčkový, takže jediný, který vydrží až do léta! Za toho si jeho autor odnáší svačinový box a obří balík Ovocňáků v hodnotě 1000 Kč, který je tak velký, že do léta třeba taky jeho zásoby vydrží.

 

My už plánujeme další kolo soutěže s Ovovíčky a těšíme se na vaše nápady. V tomto kole se jich přihlásilo 326, takže šance na výhru, jak vidíte, byly veliké. Tak nás sledujte a zkuste své štěstí (a kreativitu) v dalším kole.

Zatím téma vymýšlíme a rádi si necháme poradit. Na jaké téma byste chtěli stavět příště? Napište nám třeba na Facebook nebo na Instagram vaše nápady!

Výherci soutěže

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení